Ozdoby ręcznie robione na różne okazje​

Dla osób poszukujących ciekawych pomysłów na prezent, oferujemy szeroki wybór ozdób wykonanych z masy solnej- są to figurki stojące i do powieszenia na ścianę. Nasze ozdoby z masy solnej wyróżniają się pomysłowością i estetyką wykonania, w odróżnieniu od fabrycznie wykonanych, na masową skalę figurek, ozdoby z masy solnej mają niepowtarzalny styl i charakter.

Ozdoby na Boże Narodzenie, Walentynki itp.

Dużym powodzeniem od wielu lat cieszą się nasze ozdoby na Boże Narodzenie, szczególnie aniołki z masy solnej- kolorowe i białe ze złotymi elementami, ozdoby na choinkę,czy do dekoracji wnętrza. Przykładowe zdjęcia naszych prac najlepiej świadczą o tym, jak wdzięcznym materiałem jest masa solna.

Figurki , dzięki długotrwałemu wypiekaniu w odpowiedniej temperaturze i zabezpieczeniu dwoma warstwami lakieru do ceramiki są trwałe i odporne na uszkodzenia. Wielu naszych klientów ma w swoich domach figurki świąteczne wyjmowane z szaf na specjalne okazje- do przyozdobienia stołu i wnętrza.

Ozdoby z masy solnej są odpowiednie do każdego pomieszczenia

Ozdoby z masy solnej na Wielkanoc wprowadzają do każdego domu ciepło i radość ze zbliżających się świąt, królik z masy solnej, owieczka z masy solnej, lub wykonane z tego samego materiału, malowane w piękne wzory jajeczka wielkanocne, gwarantują rodzinną atmosferę w naszych domach w te szczególne dni. Dokonuje tego prosty materiał jakim jest masa solna.

Ozdoby ręcznie robione z masy solnej
Ozdoby z masy solnej

Figurki z masy solnej

Figurki wykonane w naszej pracowni mogą służyć zarówno jako ozdoba domowego zacisza, jak i niebanalny wystrój stolików w restauracji, czy kawiarni, mogą stanowić ozdobę witryny sklepowej, a nawet element dekoracji tak mało przyjaznych pomieszczeń jak biura, banki, czy urzędy.

Ręcznie robione i pięknie malowane farbami do szkła

Ozdoby z masy solnej są odpowiednie do każdego pomieszczenia i stanowią ciekawy upominek na liczne okazje- komunie, chrzciny, urodziny, imieniny, jako pamiątkowy prezent dla gości weselnych i wiele, wiele innych. Ich obecność w wielu domach, biurach i urzędach najlepiej świadczy o sympatii jaką są darzone- wszędzie, gdzie się pojawiają roztaczają ciepło i przyjazną atmosferę, w której łatwiej i przyjemniej żyć.

Skontaktuj się z nami!

Zastanawiają się Państwo nad zamówieniem? Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-maila!