Kopie obrazów na zamówienie

Wykonujemy obrazy na zamówienie – zarówno kopie obrazów wielkich mistrzów, jak i mało znanych artystów.

Kopie obrazów na zamówienie wykonujemy od ponad 30 lat i mamy szerokie doświadczenie – wykonywaliśmy kopie obrazów na zamówienie takich malarzy jak Vincent Van Gogh, Paul Cezanne, Salvador Dali, Claude Monet i wielu innych.

Wykonujemy również olejne kopie obrazów anonimowych wykonawców, dostrzeżone na starych reprodukcjach, pocztówkach, obrazkach wyciągniętych z zakamarków podczas domowych porządków.

Wśród naszych Klientów są miłośnicy malarstwa, którzy w ten sposób spełniają swoje marzenie o posiadaniu prawdziwego dzieła jakim jest obraz na płótnie na zamówienie.

Czym są kopie obrazów olejnych?​

Jest to dokładne powtórzenie wykonanego wcześniej dzieła przy zastosowaniu tej samej techniki. Nie należy mylić kopii z reprodukcją, którą wykonuje się technikami drukarskimi.
Kopie na płótnie ręcznie malowane Poznań

Kopie obrazów ręcznie malowane​

Na stronie prezentujemy wybrane przykłady naszych prac. Są to obrazy olejne ręcznie malowane na płótnie, które wykonaliśmy na zamówienie naszych Klientów. Prace wykonujemy z dbałością o szczegóły.

Czas, którego potrzebujemy do ukończenia dzieła, to w zależności od obrazu od dwóch tygodni do dwóch miesięcy.

Obrazy malowane są farbami olejnymi na płótnie naciągniętym na blejtram, a wszystkie materiały jakich używamy są najwyższej jakości. Właśnie dlatego mogą mieć Państwo pewność, że końcowe dzieło będzie niepowtarzalne i zachwycać będzie przez wiele lat

Jeżeli interesują Państwa obrazy na zamówienie, zachęcamy do kontaktu!

Kopie obrazów na zamówienie - pomysł na prezent

Kopie obrazów na zamówienie to idealny dodatek do każdego wnętrza. Nadają charakteru i dodają stylu.

 W swojej pracowni wykonywaliśmy takie obrazy na zamówienie jak „Słoneczniki” Van Gogha, jak i nastrojowe bukiety dawnych mistrzów holenderskich. Obraz olejny dużych formatów stanowi doskonałe ożywienie ściany banku, czy biura

Obrazy ręcznie malowane na zamówienie to także świetny pomysł na prezent firmowy – nasze kopie obrazów wielkich mistrzów zadowolą i ucieszą każdego partnera biznesowego.

Ciekawym pomysłem na prezent są również portrety na zamówienie, które wykonujemy między innymi w technice suchej pasteli.

Obrazy na zamówienie - Salvador Dali

Kopie obrazów na zamówienie - cena

Fraza często wpisywana podczas poszukiwania odpowiedniej pracowni, która zajmuje się malowaniem obrazów, to: kopie obrazów na zamówienie cena – trudno wyznaczyć ogólną cenę za wykonanie kopii obrazu – jest  zależna od stopnia trudności, dlatego ustalamy ją indywidualnie. Klient zamieszcza w mailu reprodukcję interesującego go motywu, lub link do strony, na której się on znajduje, a następnie ustalamy cenę wykonania.

Zachęcamy do kontaktu! Oczywiście jest on niezobowiązujący do zakupu. Jeżeli chcą Państwo poznać nasze przykładowe prace, warto zobaczyć naszą internetową galerię obrazów.

Kopie obrazów na zamówienie cena

Obrazy na zamówienie - Salvador Dali
Kopie wielkich mistrzów Wasilewski
Kopie na płótnie ręcznie malowane Poznań
Obrazy na zamówienie Van Gogh
Kopie obrazów olejnych
Kopid olejne ręcznie malowane na płótnie - Velazquez
Kopie wielkich mistrzów Poznań

Skontaktuj się z nami!

Zastanawiają się Państwo nad zamówieniem? Wystarczy zadzwonić lub wysłać e-maila!